Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 22 dni
obi
OBIWażna od dzisiaj
lidl
LidlWażna od 2018-12-17
agata
Agata Ważna za 2 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 15 dni
polomarket
POLOmarketWażna od dzisiaj
norauto
NorautoWażna za 6 dni
media expert
Media ExpertWażna za 8 dni
maxi zoo
Maxi ZOOWażna od dzisiaj
bonprix
BonPrixWażna za 8 dni
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od jutra
stokrotka
StokrotkaWażna od 2018-12-13
Nav

KappAhl - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.4 (6 głosów)

Brak gazetek

O sieci KappAhl

KappAhl - moda to Ty

 

KappAhl jest jedną z wiodących sieci modowych w Europie. W sklepach KappAhl znajdziemy szeroki asortyment mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Sklep poświęca duża uwagę kobietom w kwiecie wieku. Celem marki jest wzmocnienie pewności swoich klientek za pośrednictwem mody. Firma oferuje pomoc swoim klientkom w znalezieniu własnego stylu bez względu na ich wiek, rozmiar, kształty, czy osobowość.

 

Damy wielu ludziom możliwość eleganckiego ubrania się” - czyli historia marki KappAhl

 

Początki marki KappAhl sięgają 1953 roku, kiedy to w jednej z piwnic mieszczącej się na przedmieściach Goteborgu biznesmen Per-Olof Ahl otworzył butik z płaszczami. Na początku lat 50. Per-Olof Ahl - 30 letni wówczas sprzedawca obwoźny podczas swoich wyjazdów po całym kraju zwrócił uwagę na kobiety, które widywał. Większość z nich nosiła stare, niemodne, zużyte płaszcze. W tamtych czasach kupno nowego płaszcza było związane z bardzo dużym wydatkiem. Per-Olof Ahl postanowił, że coś z tym zrobi. Przy ulicy Omvagen w dzielnicy Kalleback w Goteborgu, w piwnicy otworzył sklep z płaszczami. Jego celem było “dać wszystkim kobietom możliwość znalezienia eleganckich ubrań w przystępnej cenie.”

 

Przedsiębiorca uzyskał niższą cenę płaszczy, dzięki temu, że kupował je w hurtowych ilościach. Uważał, że żaden płaszcz nie powinien przekraczać kwoty 139 koron. Sprzedawca chciał zaoferować swoim klientkom profesjonalną obsługę oraz większy wybór rozmiarów w stosunku do swoich konkurentów. Robił wszystko, aby każda kobieta w jego sklepie była w stanie znaleźć płaszcz dla siebie. Sklep odniósł znakomity sukces, zyskując coraz większą renomę. Klienci, aby kupić płaszcz w piwniczanym sklepiku, musieli ustawiać się w długiej kolejce. Ciekawostką jest również to, że w niektórych miastach były organizowane wyjazdy autobusowe do sklepu przedsiębiorcy. Ilość płaszczy sprzedawanych dziennie wynosiła 400 sztuk. W trosce o klienta zatrudniono pracownika porządkowego na cały etat, a ludziom w kolejce, w ciepłe dni serwowano świeżo przyrządzone zimne napoje.

 

O sukcesie sklepu pisano w gazetach, które nadały biznesmenowi przydomek “Kapp-Ahl” co ze szwedzkiego oznacza “Ahl - od płaszczy”. Wkrótce nazwa sklepu przyjęła nazwę “KappAhl”. W komunikacji miejskiej motorniczy informowali pasażerów za ośrednictwem głośników komunikatami: “Przesiadka na linię do salonu KappAhl” albo “Następny przystanek KappAhl”.

 

Od tego czasu wiele się zmieniło. Płaszcze były topowym produktem marki, która zdecydowała się na rozszerzenie swojego asortymentu o damskie, męskie oraz dziecięce ubrania i akcesoria. Sklepy marki KappAhl zostały otwarte w Norwegii, Finlandii i Polsce. KappAhl jest topową marką odzieżową Europy Północnej. Niezmiennie motywacją salonu jest “Moda w przystępnej cenie dla wielu ludzi,”

 

Gazetki promocyjne marki KappAhl

 

Salony KappAhl oferują swoje produkty w specjalnych katalogach i gazetkach. Artykuły marki KappAhl dostępne są w atrakcyjnych cenach, w gazetkach promocyjnych. Dodatkowo w swoich gazetkach KappAhl obrazuje przykładowe stylizacje oferowane w promocyjnych cenach. Salon KappAhl gwarantuje profesjonalną obsługę oraz pomoże w doborze ubrań bez względu na wiek, płeć, kształty i rozmiar.

Opinie o sieci KappAhl
Default avatar
  • ...
  • 03/02/2015
Bardzo lubię sieć sklepów kappAhl, jednak w sklepie w Zgorzelcu pracuje jedna niesympatyczna ekspedientka. Szczupła z ciemnymi długimi włosami Pani jest bardzo wyniosła i na dodatek wprowadza klientów w błąd. Nie jest to tylko moja opinia, słyszałam to już od kilku osób.
Najbliższe sklepy sieci KappAhl
KappAhl znajdziesz w tych centrach handlowych